Ranking Inflacja w MW4
Call of Duty: Modern Warfare 4Sezon 1, 2026
Aktualizowany co 5 minut · ostatnio 8 lis, 10:45 UTC
Zmiana od 1 lis, 10:45 UTC
| # | Gracz | Wygrane | Posiadana kasa | Najwięcej kasy jako wartościowy cel | Najwięcej zabójstw jako wartościowy cel |
|---|---|---|---|---|---|
| 601Nowy | SOULRIPPER 187 | 67 | $31 210 000 | $810 000 | 13 |
| 602Nowy | Waliid | 66 | $50 000 000 | $720 000 | 14 |
| 603Nowy | TMemoryy | 66 | $32 720 000 | $1 710 000 | 33 |
| 604Nowy | skbd-dev | 66 | $38 820 000 | $1 080 000 | 16 |
| 605Nowy | G戦場のまりやっほー! | 66 | $26 930 000 | $870 000 | 15 |
| 606301 | Deadbear | 66 | $26 900 000+$550 000 | $900 000 | 23 |
| 607301 | F-CAW-F | 66 | $7 700 000 | $190 000 | 5 |
| 608247 | Dékalékatam64 | 66+4 | $34 240 000+$2 240 000 | $1 220 000 | 15 |
| 609278 | MORTARMORE | 66+2 | $16 590 000+$1 200 000 | $240 000 | 4 |
| 610278 | Chefin - TM | 66+2 | $40 190 000+$2 270 000 | $1 090 000 | 15 |
| 611249 | Clarkes67 | 66+4 | $31 280 000+$5 470 000 | $810 000+$230 000 | 12 |
| 612265 | IronMike | 66+3 | $29 990 000+$1 470 000 | $600 000 | 16 |
| 613250 | jvded | 66+4 | $35 660 000+$3 490 000 | $1 030 000 | 16 |
| 614208 | Pence253 | 66+6 | $23 970 000+$1 880 000 | $910 000 | 14 |
| 615267 | BKgodson91 | 66+3 | $32 960 000+$2 850 000 | $920 000+$20 000 | 10 |
| 616283 | Xryce | 66+2 | $26 550 000+$1 680 000 | $520 000 | 16 |
| 617180 | Atreides | 66+7 | $21 660 000+$3 040 000 | $430 000 | 8 |
| 618254 | S_m_i_t_h_1 | 66+4 | $22 440 000+$2 250 000 | $630 000 | 9 |
| 619241 | Succulent Rig | 66+5 | $41 220 000+$5 880 000 | $1 010 000+$230 000 | 20 |
| 620148 | PaidInFull340x | 66+8 | $40 020 000+$9 530 000 | $1 180 000 | 23 |
| 62151 | backwheel_rich | 66+17 | $36 650 000+$9 660 000 | $990 000 | 18 |
| 6228 | R3ckL3ssK3zzy | 66+15 | $19 400 000+$5 330 000 | $430 000 | 7 |
| 62350 | ThatWhiteDeafGuy | 66+17 | $33 060 000+$7 110 000 | $720 000 | 18 |
| 624Nowy | @oSefyy | 66 | $26 980 000 | $520 000 | 17 |
| 625Nowy | _GSTRING_ | 66 | $24 580 000 | $520 000 | 7 |
| 626Nowy | NoLifeCon | 66 | $20 510 000 | $1 450 000 | 111 |
| 627Nowy | Nigquer | 66 | $42 840 000 | $1 460 000 | 17 |
| 628Nowy | ICE KREAM TRUCK | 66 | $21 280 000 | $650 000 | 17 |
| 629Nowy | TRIGGER | 66 | $29 370 000 | $950 000 | 18 |
| 630Nowy | majorgunn | 66 | $11 610 000 | $200 000 | 6 |
| 631Nowy | Malone8201 | 66 | $21 390 000 | $660 000 | 9 |
| 632Nowy | Spidey | 65 | $66 500 000 | $1 410 000 | 16 |
| 633Nowy | @MobbinMafia | 65 | $46 460 000 | $930 000 | 20 |
| 634Nowy | Seiika | 65 | $29 950 000 | $690 000 | 18 |
| 635Nowy | Moswa VE | 65 | $18 140 000 | $590 000 | 9 |
| 636Nowy | 1vs4Goat | 65 | $43 410 000 | $1 090 000 | 18 |
| 637106 | Måmbą þR | 65+9 | $37 870 000+$6 960 000 | $870 000 | 19 |
| 638289 | Banana | 65+2 | $36 440 000+$2 820 000 | $1 630 000 | 23 |
| 639289 | yuw56388 | 65+2 | $26 860 000+$1 170 000 | $760 000 | 14 |
| 640320 | Cavanagh11 | 65 | $24 980 000+$110 000 | $700 000 | 13 |
| 641290 | RiceCrispy | 65+2 | $35 440 000+$1 800 000 | $1 090 000 | 13 |
| 642290 | Ant | 65+2 | $26 590 000+$1 000 000 | $620 000 | 13 |
| 643236 | JedidiahSmith | 65+5 | $31 990 000+$2 070 000 | $600 000 | 13 |
| 644112 | @YSL | 65+9 | $31 870 000+$5 300 000 | $850 000 | 31 |
| 64592 | 10BELL10 | 65+10 | $20 050 000+$2 690 000 | $600 000 | 14 |
| 64673 | E Nygma | 65+11 | $31 290 000+$6 590 000 | $730 000+$340 000 | 11 |
| 647145 | Ibañez | 65+8 | $42 050 000+$7 930 000 | $1 430 000+$420 000 | 16 |
| 648210 | Pimpmastercam | 65+6 | $28 790 000+$3 670 000 | $830 000 | 13 |
| 64918 | RaZ4NaX | 65+14 | $37 840 000+$6 910 000 | $830 000 | 20 |
| 65044 | nightly_gearbox5 | 65+13 | $21 160 000+$7 360 000 | $860 000+$560 000 | 11+1 |