Ranking Inflacja w MW4
Call of Duty: Modern Warfare 4Sezon 1, 2026
Aktualizowany co 5 minut · ostatnio 8 lis, 12:05 UTC
Zmiana od 1 lis, 12:05 UTC
| # | Gracz | Wygrane | Posiadana kasa | Najwięcej kasy jako wartościowy cel | Najwięcej zabójstw jako wartościowy cel |
|---|---|---|---|---|---|
| 701Nowy | OojonnyoO | 64 | $22 610 000 | $550 000 | 8 |
| 702Nowy | E1 | 64 | $7 120 000 | $180 000 | 11 |
| 703Nowy | FMPSCORPION | 64 | $48 760 000 | $1 350 000 | 16 |
| 70426 | ModernWarFare5 | 64+15 | $15 770 000+$2 840 000 | $550 000 | 9 |
| 705Nowy | ChroM3_SNiip3 | 64 | $43 410 000 | $1 450 000 | 12 |
| 706112 | Deqanasi | 64+11 | $39 240 000+$6 550 000 | $1 100 000+$290 000 | 26 |
| 707Nowy | Blake | 64 | $33 190 000 | $1 080 000 | 16 |
| 708Nowy | Scar | 64 | $35 250 000 | $970 000 | 19 |
| 709Nowy | BigMonsterMunch | 64 | $14 040 000 | $330 000 | 7 |
| 710Nowy | InkAddict_0FG | 64 | $40 980 000 | $1 300 000 | 10 |
| 711Nowy | Welshwarrior10 | 64 | $35 630 000 | $1 450 000 | 15 |
| 712Nowy | Dark alex | 64 | $12 240 000 | $670 000 | 8 |
| 713Nowy | Spooky | 64 | $33 790 000 | $1 390 000 | 15 |
| 714Nowy | Nevets-77 | 64 | $25 620 000 | $770 000 | 15 |
| 715Nowy | LONELY | 64 | $52 220 000 | $960 000 | 16 |
| 716Nowy | ay non toxic | 64 | $25 170 000 | $470 000 | 16 |
| 717Nowy | funnyfishing | 64 | $42 660 000 | $1 010 000 | 12 |
| 718Nowy | KenjiiTV | 63 | $38 030 000 | $970 000 | 13 |
| 719364 | dead_eye_dan66 | 63 | $45 260 000+$440 000 | $1 390 000 | 22 |
| 720351 | Biggin68 | 63+1 | $24 720 000+$2 440 000 | $840 000+$280 000 | 14 |
| 721365 | ns17zero | 63 | $31 280 000 | $960 000 | 15 |
| 722280 | stable-focus8 | 63+4 | $16 290 000+$710 000 | $410 000 | 10 |
| 723340 | Ajiggy2x | 63+2 | $26 580 000+$1 050 000 | $780 000 | 13 |
| 724315 | Squixy | 63+3 | $11 900 000+$1 160 000 | $320 000 | 9 |
| 725244 | killer pele | 63+5 | $32 090 000+$3 480 000 | $840 000 | 14 |
| 726316 | THANATOPHOBIA | 63+3 | $29 490 000+$1 810 000 | $480 000+$70 000 | 7 |
| 727245 | 烧心不烧心 | 63+5 | $21 480 000+$2 490 000 | $620 000 | 11+2 |
| 728169 | SpicyMcHaggis | 63+8 | $37 460 000+$4 160 000 | $1 080 000 | 19 |
| 729246 | --P4SSIVE-- | 63+5 | $31 190 000+$7 490 000 | $1 080 000+$340 000 | 11 |
| 730170 | INEVITÂBLE-RÂGE | 63+8 | $44 440 000+$11 480 000 | $1 590 000+$510 000 | 27 |
| 731152 | TheBPM999 | 63+9 | $39 500 000+$6 500 000 | $1 000 000 | 16 |
| 732171 | Funny_Death | 63+8 | $29 530 000+$3 770 000 | $1 440 000+$420 000 | 14 |
| 733138 | Daddys wet load | 63+10 | $40 300 000+$6 260 000 | $1 070 000+$370 000 | 15 |
| 734122 | blakesouthern21 | 63+11 | $33 790 000+$8 800 000 | $1 110 000+$190 000 | 12 |
| 73556 | M1GGY1987 | 63+14 | $26 610 000+$6 000 000 | $750 000 | 11 |
| 736156 | DrunkHotMess | 63+9 | $25 530 000+$4 980 000 | $530 000 | 16+5 |
| 737Nowy | anthonyn27 | 63 | $27 820 000 | $1 070 000 | 24 |
| 738176 | V a l r i c o メ | 63+8 | $28 640 000+$3 460 000 | $820 000 | 16 |
| 739202 | Minx | 63+7 | $35 290 000+$4 500 000 | $1 140 000 | 17 |
| 740102 | DIRTYDAWG | 63+12 | $25 280 000+$4 600 000 | $1 110 000 | 7 |
| 741Nowy | E38742 | 63 | $6 440 000 | $160 000 | 2 |
| 742Nowy | E43847 | 63 | $6 470 000 | $160 000 | 1 |
| 743332 | mozzy spat on u | 63+3 | $22 830 000+$2 420 000 | $590 000 | 20 |
| 744148 | ReadyRockRandy | 63+10 | $23 710 000+$3 410 000 | $570 000 | 8 |
| 745Nowy | Mash7277 | 63 | $26 350 000 | $550 000 | 11 |
| 746Nowy | TMJ7277 | 63 | $25 240 000 | $470 000 | 13 |
| 747Nowy | Catfxsh | 63 | $20 600 000 | $1 250 000 | 22 |
| 748Nowy | iConvo | 63 | $23 400 000 | $640 000 | 14 |
| 749Nowy | ChrisP85-The-One | 63 | $27 100 000 | $800 000 | 18 |
| 750Nowy | Tarzape | 63 | $38 550 000 | $950 000 | 18 |