Ranking Inflacja w MW4
Call of Duty: Modern Warfare 4Sezon 1, 2026
Aktualizowany co 5 minut · ostatnio 8 lis, 08:05 UTC
Zmiana od 6 lis, 05:00 UTC
| # | Gracz | Wygrane | Posiadana kasa | Najwięcej kasy jako wartościowy cel | Najwięcej zabójstw jako wartościowy cel |
|---|---|---|---|---|---|
| 801214 | El Fenómeno | 26 | $18 870 000 | $1 370 000 | 23 |
| 802179 | KoKoNuts | 26+1 | $14 560 000+$210 000 | $560 000 | 22 |
| 803Nowy | LetUsPrey | 26 | $11 010 000 | $570 000 | 7 |
| 804216 | ammar-rajab | 26 | $7 830 000 | $180 000 | 11 |
| 805140 | Dark_Raven999 | 26+2 | $10 420 000+$820 000 | $670 000+$130 000 | 9 |
| 806182 | D3M1URG3_- | 26+1 | $20 510 000+$920 000 | $1 140 000 | 18 |
| 807182 | DRNKN-MNKEY | 26+1 | $12 620 000+$150 000 | $790 000 | 9 |
| 8084 | Thm67 | 26+5 | $10 140 000+$2 730 000 | $630 000 | 6 |
| 809220 | II 7H II 40 CaL | 26 | $8 300 000 | $360 000 | 7 |
| 81049 | Husen | 26+4 | $15 020 000+$2 290 000 | $610 000 | 12 |
| 81149 | Hardwell__97 | 26+4 | $11 680 000+$1 170 000 | $540 000 | 13 |
| 81249 | RealOfficialGito | 26+4 | $7 010 000+$1 580 000 | $200 000+$70 000 | 10 |
| 8138 | KiLLaH K730 | 26+5 | $14 430 000+$3 470 000 | $630 000 | 9+2 |
| 814Nowy | firedaag | 26 | $17 590 000 | $930 000 | 11 |
| 815Nowy | ThunderCAT | 26 | $18 520 000 | $1 030 000 | 24 |
| 81610 | Pooper-scooper | 26+5 | $6 060 000+$1 110 000 | $230 000 | 5 |
| 817151 | SarinToxin | 26+2 | $13 120 000+$1 020 000 | $700 000 | 9 |
| 818Nowy | -polleN | 26 | $19 860 000 | $780 000 | 15 |
| 819Nowy | Zod | 26 | $18 130 000 | $1 240 000 | 9 |
| 820Nowy | Big Dje Le Geste | 26 | $10 860 000 | $920 000 | 15 |
| 821Nowy | Universal Credit | 26 | $10 680 000 | $290 000 | 8 |
| 822Nowy | NahImgood | 26 | $9 730 000 | $300 000 | 10 |
| 823Nowy | Hendaz | 26 | $11 110 000 | $1 270 000 | 15 |
| 824Nowy | H3LLTEO | 26 | $5 160 000 | $170 000 | 3 |
| 825Nowy | LoneWolfReaper | 26 | $11 790 000 | $320 000 | 5 |
| 826Nowy | Tippy | 26 | $3 830 000 | $160 000 | 3 |
| 827Nowy | Smash | 26 | $21 250 000 | $1 450 000 | 21 |
| 828Nowy | Handledeez4me | 26 | $22 970 000 | $1 250 000 | 16 |
| 829Nowy | bb5 | 26 | $5 090 000 | $110 000 | 2 |
| 830Nowy | bb6 | 26 | $4 900 000 | $190 000 | 0 |
| 831Nowy | bb8 | 26 | $3 960 000 | $40 000 | 0 |
| 832Nowy | HBB2 | 26 | $3 270 000 | $110 000 | 1 |
| 833Nowy | Fixit710 | 26 | $13 280 000 | $470 000 | 11 |
| 834Nowy | Ella Fella | 26 | $14 300 000 | $710 000 | 25 |
| 835Nowy | RomeDaGoat3xTKTK | 26 | $12 590 000 | $880 000 | 18 |
| 836Nowy | criminalminded23 | 26 | $16 520 000 | $760 000 | 10 |
| 837211 | curcs | 25 | $16 820 000 | $1 110 000 | 15 |
| 838117 | EdgyTiger | 25+2 | $10 330 000+$1 190 000 | $690 000 | 26 |
| 83975 | I3eats | 25+3 | $8 220 000+$890 000 | $380 000 | 16 |
| 840Nowy | Baller_x_TKO | 25 | $9 800 000 | $640 000 | 14 |
| 84176 | I3ot | 25+3 | $16 380 000+$5 610 000 | $950 000+$370 000 | 22+18 |
| 842Nowy | Perky | 25 | $6 430 000 | $400 000 | 6 |
| 843Nowy | NoWay | 25 | $14 000 000 | $550 000 | 10 |
| 84478 | successful | 25+3 | $15 760 000+$2 590 000 | $890 000 | 15 |
| 845Nowy | FO | 25 | $6 850 000 | $430 000 | 19 |
| 846Nowy | Ðãëmøñ | 25 | $9 050 000 | $440 000 | 9 |
| 847125 | Crazyplan187 | 25+2 | $11 530 000+$740 000 | $550 000 | 7 |
| 84881 | Ernistjay | 25+3 | $7 240 000+$1 470 000 | $160 000+$10 000 | 4 |
| 849Nowy | KilledByKayleigh | 25 | $17 050 000 | $1 190 000 | 22 |
| 85082 | septictwohats | 25+3 | $8 220 000+$1 200 000 | $240 000 | 6 |