Ranking Inflacja w MW4
Call of Duty: Modern Warfare 4Sezon 1, 2026
Aktualizowany co 5 minut · ostatnio 8 lis, 12:15 UTC
Zmiana od 1 lis, 12:15 UTC
| # | Gracz | Wygrane | Posiadana kasa | Najwięcej kasy jako wartościowy cel | Najwięcej zabójstw jako wartościowy cel |
|---|---|---|---|---|---|
| 801288 | Clamclapper6000 | 26+7 | $8 450 000+$2 550 000 | $430 000+$120 000 | 7+2 |
| 802205 | Hype340 | 26+11 | $9 730 000+$4 050 000 | $380 000+$60 000 | 10+2 |
| 803205 | ÊRÑÏÉ | 26+11 | $11 230 000+$5 420 000 | $900 000+$430 000 | 23+12 |
| 804252 | Mrchickennuggies | 26+9 | $11 550 000+$3 860 000 | $680 000 | 18 |
| 805Nowy | anon912388021615 | 26 | $9 430 000 | $1 010 000 | 17 |
| 806Nowy | ChiggenNugz | 26 | $18 480 000 | $1 210 000 | 12 |
| 807Nowy | Titanus Gojira | 26 | $13 700 000 | $1 280 000 | 10 |
| 808Nowy | theRizeofLA | 26 | $16 600 000 | $860 000 | 16 |
| 809Nowy | SunnyBeRaging | 26 | $17 720 000 | $940 000 | 11 |
| 810Nowy | Naughty Pip | 26 | $11 830 000 | $480 000 | 12 |
| 811Nowy | Heterosexual | 26 | $11 690 000 | $890 000 | 12 |
| 812Nowy | grendizer | 26 | $26 820 000 | $1 290 000 | 17 |
| 813Nowy | Nerdypotato | 26 | $17 240 000 | $620 000 | 11 |
| 814Nowy | El Fenómeno | 26 | $18 870 000 | $1 370 000 | 23 |
| 815Nowy | KoKoNuts | 26 | $14 620 000 | $560 000 | 22 |
| 816Nowy | LetUsPrey | 26 | $11 010 000 | $570 000 | 7 |
| 817Nowy | ammar-rajab | 26 | $7 830 000 | $180 000 | 11 |
| 818Nowy | Dark_Raven999 | 26 | $10 420 000 | $670 000 | 9 |
| 819Nowy | D3M1URG3_- | 26 | $20 510 000 | $1 140 000 | 18 |
| 820Nowy | DRNKN-MNKEY | 26 | $12 960 000 | $790 000 | 9 |
| 821Nowy | louieboy1958 | 26 | $7 190 000 | $490 000 | 9 |
| 822Nowy | Thm67 | 26 | $10 140 000 | $630 000 | 6 |
| 823Nowy | II 7H II 40 CaL | 26 | $8 300 000 | $360 000 | 7 |
| 824Nowy | Husen | 26 | $15 440 000 | $610 000 | 12 |
| 825Nowy | Crouse_ | 26 | $20 330 000 | $1 850 000 | 13 |
| 826Nowy | KiLLaH K730 | 26 | $14 430 000 | $630 000 | 9 |
| 827Nowy | firedaag | 26 | $17 590 000 | $930 000 | 11 |
| 828Nowy | ThunderCAT | 26 | $18 520 000 | $1 030 000 | 24 |
| 829Nowy | Pooper-scooper | 26 | $6 060 000 | $230 000 | 5 |
| 830Nowy | SarinToxin | 26 | $13 120 000 | $700 000 | 9 |
| 831Nowy | -polleN | 26 | $19 860 000 | $780 000 | 15 |
| 832Nowy | Big Dje Le Geste | 26 | $10 860 000 | $920 000 | 15 |
| 833Nowy | Universal Credit | 26 | $10 720 000 | $290 000 | 8 |
| 834Nowy | NahImgood | 26 | $9 730 000 | $300 000 | 10 |
| 835Nowy | Hendaz | 26 | $11 110 000 | $1 270 000 | 15 |
| 836Nowy | H3LLTEO | 26 | $5 160 000 | $170 000 | 3 |
| 837Nowy | LoneWolfReaper | 26 | $11 790 000 | $320 000 | 5 |
| 838Nowy | NICO | 26 | $15 370 000 | $1 010 000 | 20 |
| 839Nowy | Tippy | 26 | $3 830 000 | $160 000 | 3 |
| 840Nowy | Smash | 26 | $21 250 000 | $1 450 000 | 21 |
| 841Nowy | Handledeez4me | 26 | $22 970 000 | $1 250 000 | 16 |
| 842Nowy | bb5 | 26 | $5 090 000 | $110 000 | 2 |
| 843Nowy | bb6 | 26 | $4 900 000 | $190 000 | 0 |
| 844Nowy | bb8 | 26 | $3 960 000 | $40 000 | 0 |
| 845Nowy | HBB2 | 26 | $3 270 000 | $110 000 | 1 |
| 846Nowy | Fixit710 | 26 | $13 280 000 | $470 000 | 11 |
| 847Nowy | Saykstoz | 26 | $14 100 000 | $750 000 | 9 |
| 848Nowy | Ella Fella | 26 | $14 300 000 | $710 000 | 25 |
| 849Nowy | RomeDaGoat3xTKTK | 26 | $12 590 000 | $880 000 | 18 |
| 850Nowy | GangstaBoogey | 26 | $7 600 000 | $310 000 | 3 |