Ranking Inflacja w MW4
Call of Duty: Modern Warfare 4Sezon 1, 2026
Aktualizowany co 5 minut · ostatnio 6 lis, 18:55 UTC
Zmiana od 30 paź, 18:55 UTC
| # | Gracz | Wygrane | Posiadana kasa | Najwięcej kasy jako wartościowy cel | Najwięcej zabójstw jako wartościowy cel |
|---|---|---|---|---|---|
| 10130 | 2Short | 99+13 | $41 750 000+$4 170 000 | $860 000 | 16 |
| 102Nowy | SKZ | 98 | $101 870 000 | $1 430 000 | 25 |
| 10356 | litaliensicile79 | 98+4 | $30 110 000+$1 790 000 | $560 000 | 10 |
| 10442 | NIKA | 98+10 | $31 690 000+$5 090 000 | $920 000 | 25 |
| 1055 | WhosPunk | 98+21 | $50 920 000+$13 720 000 | $1 230 000+$60 000 | 23 |
| 10662 | BraZeFPS | 97+2 | $44 530 000+$1 740 000 | $1 320 000 | 13 |
| 10759 | C Line o sens | 97+3 | $32 900 000+$2 220 000 | $950 000 | 15+4 |
| 108Nowy | frostthagodd | 97 | $65 370 000 | $1 170 000 | 18 |
| 10957 | Rich The Plumber | 96+3 | $39 940 000+$930 000 | $1 160 000 | 20 |
| 11053 | McGinnisFPS | 96+6 | $50 750 000+$5 110 000 | $940 000 | 22 |
| 111Nowy | eric67440 | 96 | $47 860 000 | $1 300 000 | 18 |
| 112257 | Weaponoid_Fisher | 95+40 | $52 530 000+$19 920 000 | $1 430 000 | 15 |
| 11341 | CultParadise | 95+9 | $62 080 000+$6 780 000 | $1 240 000 | 18+1 |
| 114Nowy | HalaVandala | 95 | $44 610 000 | $870 000 | 21 |
| 11566 | drip_line1212 | 94+28 | $45 650 000+$14 090 000 | $870 000+$140 000 | 23 |
| 116396 | Izuna7- | 94+44 | $35 770 000+$20 690 000 | $930 000+$500 000 | 16+3 |
| 117545 | Mr Rogers | 94+51 | $54 580 000+$30 640 000 | $1 490 000+$370 000 | 21 |
| 11857 | Mommy Enjoyer | 93+4 | $38 980 000+$1 830 000 | $690 000 | 20 |
| 119Nowy | Epik_Medik | 93 | $32 740 000 | $560 000 | 8 |
| 120Nowy | LOL | 92 | $50 640 000 | $1 180 000 | 19 |
| 12168 | YEAT | 92 | $45 210 000+$1 020 000 | $890 000 | 23 |
| 12254 | CAMPCAM | 92+5 | $31 720 000+$2 610 000 | $760 000+$280 000 | 12 |
| 123Nowy | Koran | 92 | $29 700 000 | $1 170 000 | 33 |
| 124Nowy | zKakashi_Prodigy | 91 | $27 200 000 | $660 000 | 14 |
| 12567 | DC_Dustin | 91+1 | $46 280 000+$570 000 | $1 180 000 | 45 |
| 12663 | Jump_Juice_ | 91+3 | $44 590 000+$3 090 000 | $1 180 000 | 15 |
| 12758 | Heir to the King | 91+4 | $45 030 000+$3 220 000 | $780 000 | 22 |
| 12823 | Eat_my_bullet | 91+15 | $46 810 000+$7 900 000 | $920 000+$30 000 | 22 |
| 12953 | Donnie1232865 | 91+25 | $48 830 000+$13 210 000 | $1 050 000+$380 000 | 11 |
| 130383 | Aldon | 91+41 | $43 470 000+$20 090 000 | $890 000 | 19 |
| 131Nowy | Vibez | 91 | $47 030 000 | $960 000 | 21 |
| 132Nowy | Skeptic Legacy | 91 | $17 470 000 | $160 000 | 4 |
| 133Nowy | PixelNina | 91 | $34 340 000 | $560 000 | 9 |
| 13470 | 662Notlad亗 | 90+2 | $39 620 000+$1 680 000 | $730 000 | 16 |
| 13514 | offical_Mysteri0 | 90+17 | $51 760 000+$12 230 000 | $1 270 000 | 19 |
| 13698 | Mother Treason | 89+27 | $46 030 000+$12 630 000 | $540 000 | 15 |
| 137406 | SVN7th | 89+40 | $43 300 000+$21 690 000 | $840 000 | 21+6 |
| 138Nowy | GANGSTAWIDIT | 89 | $38 430 000 | $920 000 | 17 |
| 139Nowy | Awais | 88 | $22 080 000 | $740 000 | 35 |
| 14075 | P_LAMELA | 88 | $30 310 000+$470 000 | $660 000 | 15 |
| 14175 | Ghosts | 88 | $36 860 000 | $480 000 | 9 |
| 14265 | lanao5678 | 88+4 | $33 330 000+$1 250 000 | $700 000 | 14 |
| 143142 | whoshotya2007 | 88+29 | $44 280 000+$16 700 000 | $1 110 000+$280 000 | 16+6 |
| 144256 | Cloud9NL | 88+34 | $44 220 000+$21 120 000 | $850 000+$210 000 | 13+1 |
| 145Nowy | Fish_Lord_5 | 88 | $48 340 000 | $830 000 | 18 |
| 146Nowy | sk3ttisquash | 88 | $28 850 000 | $440 000 | 7 |
| 14719 | LuukLuchtLoper | 87+19 | $55 030 000+$22 990 000 | $1 390 000 | 23+6 |
| 14861 | MissTacticalMeow | 87+7 | $39 560 000+$7 540 000 | $1 050 000+$190 000 | 18 |
| 14958 | LORNascar | 87+8 | $37 990 000+$5 960 000 | $800 000 | 23+12 |
| 15072 | manuel | 87+4 | $10 090 000+$1 370 000 | $330 000 | 5 |