Ranking Inflacja w MW4
Call of Duty: Modern Warfare 4Sezon 1, 2026
Aktualizowany co 5 minut · ostatnio 7 lis, 12:55 UTC
Zmiana od 6 lis, 05:00 UTC
| # | Gracz | Wygrane | Posiadana kasa | Najwięcej kasy jako wartościowy cel | Najwięcej zabójstw jako wartościowy cel |
|---|---|---|---|---|---|
| 15113 | Izuna7- | 99+5 | $37 940 000+$2 170 000 | $930 000 | 23+7 |
| 15214 | b226026 | 99 | $5 420 000 | $120 000 | 0 |
| 15314 | B2 | 99 | $5 580 000 | $290 000 | 2 |
| 15411 | SKZ | 98 | $101 870 000 | $1 430 000 | 25 |
| 15516 | LOL | 98+5 | $53 580 000+$4 110 000 | $1 180 000 | 19 |
| 15612 | litaliensicile79 | 98 | $30 110 000 | $560 000 | 10 |
| 15710 | C Line o sens | 98+1 | $34 520 000+$1 620 000 | $950 000 | 15 |
| 15813 | NIKA | 98 | $32 440 000+$750 000 | $920 000 | 25 |
| 15913 | WhosPunk | 98 | $50 920 000 | $1 230 000 | 23 |
| 16037 | JKILLLA007 | 98+10 | $28 920 000+$3 960 000 | $540 000 | 11 |
| 16129 | Koran | 98+9 | $30 970 000+$3 620 000 | $1 170 000+$370 000 | 33 |
| 16210 | Amix | 97+1 | $47 240 000+$730 000 | $1 240 000 | 14+2 |
| 16315 | E224313 | 97 | $4 710 000 | $240 000 | 2 |
| 16415 | E551792 | 97 | $3 910 000 | $230 000 | 1 |
| 16515 | E2 | 97 | $5 660 000 | $480 000 | 38 |
| 1666 | Epik_Medik | 97+4 | $34 750 000+$2 010 000 | $560 000 | 8 |
| 16761 | Awais | 96+11 | $23 360 000+$1 830 000 | $740 000 | 35 |
| 1689 | YEAT | 96+4 | $47 160 000+$1 950 000 | $890 000 | 23 |
| 16916 | McGinnisFPS | 96 | $50 750 000 | $940 000 | 22 |
| 17016 | P_LAMELA | 96 | $34 610 000 | $660 000 | 15 |
| 17116 | Heir to the King | 96 | $47 210 000 | $780 000 | 22 |
| 17244 | AKA_OTC | 96+10 | $41 040 000+$3 650 000 | $770 000 | 15 |
| 1739 | Donnie1232865 | 96+5 | $51 810 000+$2 980 000 | $1 050 000 | 11 |
| 17417 | CrustyBearyJerky | 96+7 | $34 150 000+$2 720 000 | $710 000 | 18 |
| 17519 | E449469 | 96 | $4 150 000 | $110 000 | 10 |
| 17619 | E335747 | 96 | $4 290 000 | $130 000 | 2 |
| 177117 | eric67440 | 96+18 | $47 860 000+$10 260 000 | $1 300 000+$200 000 | 18+5 |
| 17868 | Berto_El_Tigre_ | 95+12 | $31 720 000+$2 840 000 | $630 000 | 18 |
| 17918 | CultParadise | 95 | $62 080 000 | $1 240 000 | 18 |
| 18018 | DeathShadow | 95 | $45 070 000+$620 000 | $900 000 | 14 |
| 18116 | drip_line1212 | 95+1 | $46 420 000+$770 000 | $870 000 | 23 |
| 18260 | KING | 94+10 | $26 660 000+$3 500 000 | $770 000 | 10 |
| 18317 | Mr Rogers | 94 | $54 680 000 | $1 490 000 | 21 |
| 18417 | d127316 | 94 | $6 140 000 | $140 000 | 0 |
| 18517 | d146388 | 94 | $6 470 000 | $170 000 | 1 |
| 18617 | d137792 | 94 | $5 770 000 | $300 000 | 1 |
| 1879 | Vibez | 94+2 | $48 850 000+$1 710 000 | $960 000 | 21 |
| 1885 | Skeptic Legacy | 94+3 | $18 860 000+$1 500 000 | $160 000 | 4 |
| 18916 | Mommy Enjoyer | 93 | $38 980 000 | $690 000 | 20 |
| 19016 | TakinOutThaTrash | 93 | $38 910 000 | $800 000 | 10 |
| 1914 | Solus | 93+3 | $59 120 000+$2 310 000 | $1 080 000 | 36 |
| 19217 | D1 | 93 | $7 490 000 | $220 000 | 2 |
| 19317 | d153499 | 93 | $5 570 000 | $220 000 | 2 |
| 194134 | tronmaxx | 92+16 | $39 660 000+$7 550 000 | $700 000 | 21+8 |
| 19516 | CAMPCAM | 92 | $31 720 000 | $760 000 | 12 |
| 19612 | blue62holla | 92+1 | $29 380 000+$1 360 000 | $550 000 | 6 |
| 19712 | Jump_Juice_ | 91 | $44 590 000 | $1 180 000 | 15 |
| 19812 | 662Notlad亗 | 91 | $40 500 000 | $730 000 | 16 |
| 1997 | Eat_my_bullet | 91+2 | $47 250 000+$950 000 | $920 000 | 22 |
| 2002 | Aldon | 91+3 | $43 470 000+$3 500 000 | $890 000 | 19 |