Biomateriały

Call of Duty: Modern Warfare 4Launch 2026Ostatnia aktualizacja:

NiepospoliteZasób$200

Używane do wytwarzania: Blokery promieniowania, Apteczka, Wzmocniona maska przeciwgazowa, Zestaw do samoreanimacji, Kamizelka na 3 płyty z żelem balistycznym, Kasetka na nieśmiertelniki – ulepszenie I, Produkcja niepospolitych składników

Mapa Hajin

≤6.6%21%66%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Niepospolite
Typ
Zasób
Wartość
$200
Wytwarzane z
MateriałyPotrzeba
Chemikalia20
Syntetyki20

Wydrukuj ulepszenie Produkcja niepospolitych składników, by odblokować.

Gdzie znaleźć Biomateriały

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Niewybuch rakietowy66%66%56
Magazyn chemiczny39%38%52
Apteczka pierwszej pomocy33%33%258
Apteczka28%21%599
Komercyjna lodówka15%10.0%69
Lodówka15%8.2%323
Komoda7.1%4.0%289
Szafka na dokumenty6.9%1.5%795
Torba6.5%2.5%1262
Bagaż5.6%3.1%587
Skrzynia zapasówWIP2.6%1.5%138
Szafka1.2%1.2%370

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.