Instrukcja: Han 86

Call of Duty: Modern Warfare 4Launch 2026Ostatnia aktualizacja:

InstrukcjaInstrukcja$5,000

Odblokowuje zdolność do zakupu tej broni u rusznikarza.

Mapa Hajin

≤0.026%0.26%2.6%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Instrukcja
Typ
Instrukcja
Wartość
$5,000

Gdzie znaleźć instrukcję Han 86

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Szafka z elitarną broniąWIP2.6%1.1%7
Zwłoki0.31%0.025%41
Skrzynia porucznikaWIP0.13%0.13%9
Szafka z broniąWIP0.071%0.061%73
Sejf0.063%0.062%33
Tajna skrytka0.042%0.0021%3
Szafka z podstawową broniąWIP0.03%0.029%28
Szafka0.024%0.012%147
Futerał na karabinWIP0.018%0.0041%249
Szafka na dokumenty0.018%0.0051%795
Magazyn chemiczny0.015%0.015%52
Skrzynia z narzędziami0.011%0.0064%374
Szafka wojskowa0.011%0.0028%523
Torba wojskowa0.01%0.0031%528
Torba0.01%0.0036%1262
Komoda0.0091%0.0051%289
Kurtka0.0086%0.0027%675
Bagaż0.0085%0.0047%587
Skrzynka z narzędziami0.0082%0.0035%865
Apteczka pierwszej pomocy0.0064%0.0064%258
Torba z elektroniką0.0054%0.003%333
Apteczka0.0051%0.0038%599
Szafka przemysłowa0.0047%0.0016%603
Szafka0.0015%0.0014%370

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.