Instrukcja: KG-7 Vulcan

Call of Duty: Modern Warfare 4Launch 2026Ostatnia aktualizacja:

InstrukcjaInstrukcja$5,000

Odblokowuje zdolność do zakupu tej broni u rusznikarza.

Mapa Hajin

≤0.017%0.17%1.7%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Instrukcja
Typ
Instrukcja
Wartość
$5,000

Gdzie znaleźć instrukcję KG-7 Vulcan

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Szafka z elitarną broniąWIP1.7%0.71%7
Futerał na karabinWIP1.4%0.019%249
Zwłoki0.20%0.016%41
Skrzynia porucznikaWIP0.081%0.081%9
Szafka z broniąWIP0.046%0.039%73
Sejf0.041%0.04%33
Tajna skrytka0.027%0.0014%3
Szafka z podstawową broniąWIP0.019%0.019%28
Szafka0.015%0.0079%147
Szafka na dokumenty0.012%0.0033%795
Magazyn chemiczny0.0098%0.0096%52
Skrzynia z narzędziami0.0072%0.0041%374
Szafka wojskowa0.0068%0.0018%523
Torba wojskowa0.0065%0.002%528
Torba0.0065%0.0023%1262
Komoda0.0058%0.0033%289
Kurtka0.0055%0.0017%675
Bagaż0.0055%0.003%587
Skrzynka z narzędziami0.0053%0.0022%865
Apteczka pierwszej pomocy0.0041%0.0041%258
Torba z elektroniką0.0035%0.0019%333
Apteczka0.0033%0.0025%599
Szafka przemysłowa0.003%0.001%603
Szafka0.00093%0.00093%370

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.