Instrukcja: Krait P68

Call of Duty: Modern Warfare 4Launch 2026Ostatnia aktualizacja:

InstrukcjaInstrukcja$5,000

Odblokowuje zdolność do zakupu tej broni u rusznikarza.

Mapa Hajin

≤0.028%0.28%2.8%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Instrukcja
Typ
Instrukcja
Wartość
$5,000

Gdzie znaleźć instrukcję Krait P68

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Szafka z elitarną broniąWIP2.8%1.2%7
Skrzynka z narzędziami2.2%0.0087%865
Zwłoki0.33%0.027%41
Skrzynia porucznikaWIP0.14%0.14%9
Szafka z broniąWIP0.076%0.066%73
Sejf0.068%0.066%33
Tajna skrytka0.045%0.0023%3
Szafka z podstawową broniąWIP0.032%0.032%28
Szafka0.026%0.013%147
Futerał na karabinWIP0.019%0.0044%249
Szafka na dokumenty0.019%0.0055%795
Magazyn chemiczny0.016%0.016%52
Skrzynia z narzędziami0.012%0.0068%374
Szafka wojskowa0.011%0.0029%523
Torba wojskowa0.011%0.0033%528
Torba0.011%0.0039%1262
Komoda0.0097%0.0054%289
Kurtka0.0092%0.0029%675
Bagaż0.0092%0.0051%587
Apteczka pierwszej pomocy0.0069%0.0068%258
Torba z elektroniką0.0058%0.0032%333
Apteczka0.0055%0.0041%599
Szafka przemysłowa0.005%0.0017%603
Szafka0.0016%0.0015%370

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.