Instrukcja: M4

Call of Duty: Modern Warfare 4Launch 2026Ostatnia aktualizacja:

InstrukcjaInstrukcja$5,000

Odblokowuje zdolność do zakupu tej broni u rusznikarza.

Mapa Hajin

≤0.029%0.29%2.9%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Instrukcja
Typ
Instrukcja
Wartość
$5,000

Gdzie znaleźć instrukcję M4

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Szafka z elitarną broniąWIP2.9%1.3%7
Zwłoki0.36%0.029%41
Skrzynia porucznikaWIP0.14%0.14%9
Szafka z broniąWIP0.081%0.07%73
Sejf0.072%0.071%33
Tajna skrytka0.048%0.0024%3
Szafka z podstawową broniąWIP0.035%0.034%28
Szafka0.027%0.014%147
Futerał na karabinWIP0.021%0.0047%249
Szafka na dokumenty0.02%0.0059%795
Magazyn chemiczny0.017%0.017%52
Skrzynia z narzędziami0.013%0.0073%374
Szafka wojskowa0.012%0.0031%523
Torba wojskowa0.012%0.0035%528
Torba0.012%0.0041%1262
Komoda0.01%0.0058%289
Kurtka0.0098%0.0031%675
Bagaż0.0098%0.0054%587
Skrzynka z narzędziami0.0094%0.004%865
Apteczka pierwszej pomocy0.0073%0.0073%258
Torba z elektroniką0.0062%0.0034%333
Apteczka0.0059%0.0044%599
Szafka przemysłowa0.0053%0.0019%603
Szafka0.0017%0.0017%370

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.