Instrukcja: Mojave .357

Call of Duty: Modern Warfare 4Launch 2026Ostatnia aktualizacja:

InstrukcjaInstrukcja$5,000

Odblokowuje zdolność do zakupu tej broni u rusznikarza.

Mapa Hajin

≤0.022%0.22%2.2%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Instrukcja
Typ
Instrukcja
Wartość
$5,000

Gdzie znaleźć instrukcję Mojave .357

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Skrzynka z narzędziami2.2%0.0075%865
Szafka z elitarną broniąWIP1.8%0.79%7
Zwłoki0.22%0.018%41
Skrzynia porucznikaWIP0.091%0.091%9
Szafka z broniąWIP0.051%0.044%73
Sejf0.045%0.044%33
Tajna skrytka0.03%0.0015%3
Szafka z podstawową broniąWIP0.022%0.021%28
Szafka0.017%0.0088%147
Futerał na karabinWIP0.013%0.003%249
Szafka na dokumenty0.013%0.0037%795
Magazyn chemiczny0.011%0.011%52
Skrzynia z narzędziami0.008%0.0045%374
Szafka wojskowa0.0075%0.002%523
Torba wojskowa0.0072%0.0022%528
Torba0.0072%0.0026%1262
Komoda0.0065%0.0036%289
Kurtka0.0061%0.0019%675
Bagaż0.0061%0.0034%587
Apteczka pierwszej pomocy0.0046%0.0046%258
Torba z elektroniką0.0039%0.0022%333
Apteczka0.0037%0.0027%599
Szafka przemysłowa0.0033%0.0012%603
Szafka0.001%0.001%370

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.