Instrukcja: Signal 50

Call of Duty: Modern Warfare 4Launch 2026Ostatnia aktualizacja:

InstrukcjaInstrukcja$5,000

Odblokowuje zdolność do zakupu tej broni u rusznikarza.

Mapa Hajin

≤0.014%0.14%1.4%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Instrukcja
Typ
Instrukcja
Wartość
$5,000

Gdzie znaleźć instrukcję Signal 50

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Futerał na karabinWIP1.4%0.019%249
Szafka z elitarną broniąWIP1.3%0.55%7
Zwłoki0.15%0.0041%41
Skrzynia porucznikaWIP0.063%0.063%9
Szafka z broniąWIP0.035%0.031%73
Sejf0.032%0.031%33
Tajna skrytka0.021%0.0011%3
Szafka z podstawową broniąWIP0.015%0.015%28
Szafka0.012%0.0062%147
Szafka na dokumenty0.0054%0.0013%795
Szafka wojskowa0.0053%0.0014%523
Torba wojskowa0.005%0.0016%528
Magazyn chemiczny0.00043%0.00043%52
Skrzynia z narzędziami0.00032%0.00018%374
Torba0.00029%0.0001%1262
Komoda0.00026%0.00014%289
Kurtka0.00025%0.000077%675
Bagaż0.00024%0.00014%587
Skrzynka z narzędziami0.00023%0.0001%865
Apteczka pierwszej pomocy0.00018%0.00018%258
Torba z elektroniką0.00015%0.000086%333
Apteczka0.00015%0.00011%599
Szafka przemysłowa0.00013%0.000046%603
Szafka0.000041%0.000041%370

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.