Instrukcja: Wz.55 STRIGA

Call of Duty: Modern Warfare 4Launch 2026Ostatnia aktualizacja:

InstrukcjaInstrukcja$5,000

Odblokowuje zdolność do zakupu tej broni u rusznikarza.

Mapa Hajin

≤0.031%0.31%3.1%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Instrukcja
Typ
Instrukcja
Wartość
$5,000

Gdzie znaleźć instrukcję Wz.55 STRIGA

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Szafka z elitarną broniąWIP3.1%1.3%7
Zwłoki0.38%0.031%41
Skrzynia porucznikaWIP0.15%0.15%9
Szafka z broniąWIP0.086%0.074%73
Sejf0.077%0.075%33
Tajna skrytka0.051%0.0026%3
Szafka z podstawową broniąWIP0.037%0.036%28
Szafka0.029%0.015%147
Futerał na karabinWIP0.022%0.005%249
Szafka na dokumenty0.022%0.0062%795
Magazyn chemiczny0.018%0.018%52
Skrzynia z narzędziami0.014%0.0077%374
Szafka wojskowa0.013%0.0033%523
Torba wojskowa0.012%0.0038%528
Torba0.012%0.0044%1262
Komoda0.011%0.0061%289
Kurtka0.01%0.0033%675
Bagaż0.01%0.0058%587
Skrzynka z narzędziami0.01%0.0042%865
Apteczka pierwszej pomocy0.0078%0.0077%258
Torba z elektroniką0.0066%0.0037%333
Apteczka0.0062%0.0047%599
Szafka przemysłowa0.0057%0.002%603
Szafka0.0018%0.0018%370

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.