Tkanina nylonowa

Call of Duty: Modern Warfare 4Launch 2026Ostatnia aktualizacja:

RzadkieZasób$500

Używane do wytwarzania: Laminat nylonowy, Średni plecak łupieżcy, Kamizelka na 3 płyty, Spadochron, Średni bezpieczny plecak, Kasetka na nieśmiertelniki – ulepszenie II, Przedmioty w skrytce – ulepszenie II, Ulepszenie przedmiotów sprzedawcy II

Mapa Hajin

≤2.1%6.6%21%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Gdzie znaleźć Tkanina nylonowa

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Torba21%1.7%1262
Szafka wojskowa5.8%0.48%43
Torba wojskowa5.6%0.24%23
Szafka przemysłowa5.0%0.025%3
Komoda3.8%2.1%289
Szafka na dokumenty3.7%0.82%795
Bagaż3.0%1.7%587
Szafka0.66%0.65%370
Skrzynia zapasówWIP0.46%0.26%138

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.