Pręt fabryczny

Call of Duty: Modern Warfare 4Launch 2026Ostatnia aktualizacja:

RzadkieZasób$500

Używane do wytwarzania: Szybowiec bombowy, Elementy toczone, Ładunek wyważający drzwi, Broń w skrytce – ulepszenie I, Przedmioty w skrytce – ulepszenie III

Mapa Hajin

≤1.5%4.6%15%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Rzadkie
Typ
Zasób
Wartość
$500

Gdzie znaleźć Pręt fabryczny

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Skrzynia z narzędziami15%2.8%374
Bagaż8.9%1.1%587
Tajna skrytka8.8%0.45%3
Skrzynka z narzędziami8.8%1.5%865
Szafka przemysłowa5.7%0.86%603
Szafka2.8%0.24%370
Komoda0.39%0.22%289
Szafka na dokumenty0.37%0.082%795
Skrzynia zapasówWIP0.36%0.21%138
Torba0.35%0.13%1262

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.