Hajin
Instrukcja: APOC-338InstrukcjaInstrukcja · $5,000

Instrukcja: APOC-338

InstrukcjaInstrukcja$5,000

Odblokowuje zdolność do zakupu tej broni u rusznikarza.

Pełna strona
≤0.048%0.48%4.8%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Instrukcja
Typ
Instrukcja
Wartość
$5,000

Gdzie znaleźć instrukcję APOC-338

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Szafka z elitarną broniąWIP4.8%2.0%7
Zwłoki0.55%0.015%41
Skrzynia porucznikaWIP0.24%0.24%9
Szafka z broniąWIP0.13%0.11%73
Sejf0.12%0.11%33
Tajna skrytka0.078%0.004%3
Szafka z podstawową broniąWIP0.056%0.055%28
Szafka0.044%0.023%147
Futerał na karabinWIP0.034%0.0077%249
Szafka na dokumenty0.02%0.0046%795
Szafka wojskowa0.02%0.0051%523
Torba wojskowa0.019%0.0058%528
Magazyn chemiczny0.0011%0.0011%52
Skrzynia z narzędziami0.0008%0.00045%374
Torba0.00072%0.00026%1262
Komoda0.00065%0.00036%289
Kurtka0.00061%0.00019%675
Bagaż0.00061%0.00034%587
Skrzynka z narzędziami0.00059%0.00025%865
Apteczka pierwszej pomocy0.00046%0.00046%258
Torba z elektroniką0.00039%0.00022%333
Apteczka0.00037%0.00027%599
Szafka przemysłowa0.00033%0.00012%603
Szafka0.0001%0.0001%370

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.