Hajin
Instrukcja: Astaroth .57InstrukcjaInstrukcja · $5,000

Instrukcja: Astaroth .57

InstrukcjaInstrukcja$5,000

Odblokowuje zdolność do zakupu tej broni u rusznikarza.

Pełna strona
≤0.014%0.14%1.4%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Instrukcja
Typ
Instrukcja
Wartość
$5,000

Gdzie znaleźć instrukcję Astaroth .57

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Futerał na karabinWIP1.4%0.018%249
Szafka z elitarną broniąWIP0.92%0.39%7
Zwłoki0.11%0.0031%41
Skrzynia porucznikaWIP0.045%0.045%9
Szafka z broniąWIP0.025%0.022%73
Sejf0.023%0.022%33
Tajna skrytka0.015%0.00076%3
Szafka z podstawową broniąWIP0.011%0.011%28
Szafka0.0085%0.0044%147
Szafka na dokumenty0.0039%0.00092%795
Szafka wojskowa0.0038%0.00098%523
Torba wojskowa0.0036%0.0011%528
Magazyn chemiczny0.00043%0.00043%52
Skrzynia z narzędziami0.00032%0.00018%374
Torba0.00029%0.0001%1262
Komoda0.00026%0.00014%289
Kurtka0.00025%0.000077%675
Bagaż0.00024%0.00014%587
Skrzynka z narzędziami0.00023%0.0001%865
Apteczka pierwszej pomocy0.00018%0.00018%258
Torba z elektroniką0.00015%0.000086%333
Apteczka0.00015%0.00011%599
Szafka przemysłowa0.00013%0.000046%603
Szafka0.000041%0.000041%370

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.