Hajin
Instrukcja: FSS Węglowe ostrze 1095InstrukcjaInstrukcja · $5,000

Instrukcja: FSS Węglowe ostrze 1095

InstrukcjaInstrukcja$5,000

Odblokowuje zdolność do zakupu tej broni u rusznikarza.

Pełna strona
≤0.0037%0.037%0.37%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Instrukcja
Typ
Instrukcja
Wartość
$5,000

Gdzie znaleźć instrukcję FSS Węglowe ostrze 1095

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Szafka z elitarną broniąWIP0.37%0.16%7
Zwłoki0.045%0.0036%41
Skrzynia porucznikaWIP0.018%0.018%9
Szafka z broniąWIP0.01%0.0088%73
Sejf0.009%0.0088%33
Tajna skrytka0.006%0.0003%3
Szafka z podstawową broniąWIP0.0043%0.0042%28
Szafka0.0034%0.0018%147
Futerał na karabinWIP0.0026%0.00059%249
Szafka na dokumenty0.0026%0.00073%795
Magazyn chemiczny0.0022%0.0021%52
Skrzynia z narzędziami0.0016%0.00091%374
Szafka wojskowa0.0015%0.00039%523
Torba wojskowa0.0014%0.00044%528
Torba0.0014%0.00051%1262
Komoda0.0013%0.00072%289
Kurtka0.0012%0.00039%675
Bagaż0.0012%0.00068%587
Skrzynka z narzędziami0.0012%0.0005%865
Apteczka pierwszej pomocy0.00092%0.00091%258
Torba z elektroniką0.00077%0.00043%333
Apteczka0.00073%0.00055%599
Szafka przemysłowa0.00067%0.00023%603
Szafka0.00021%0.00021%370

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.