Hajin
Instrukcja: Kastow 762InstrukcjaInstrukcja · $5,000

Instrukcja: Kastow 762

InstrukcjaInstrukcja$5,000

Odblokowuje zdolność do zakupu tej broni u rusznikarza.

Pełna strona
≤0.033%0.33%3.3%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Instrukcja
Typ
Instrukcja
Wartość
$5,000

Gdzie znaleźć instrukcję Kastow 762

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Szafka z elitarną broniąWIP3.3%1.4%7
Zwłoki0.40%0.032%41
Skrzynia porucznikaWIP0.16%0.16%9
Szafka z broniąWIP0.091%0.079%73
Sejf0.081%0.08%33
Tajna skrytka0.054%0.0027%3
Szafka z podstawową broniąWIP0.039%0.038%28
Szafka0.031%0.016%147
Futerał na karabinWIP0.023%0.0053%249
Szafka na dokumenty0.023%0.0066%795
Magazyn chemiczny0.02%0.019%52
Skrzynia z narzędziami0.014%0.0082%374
Szafka wojskowa0.014%0.0035%523
Torba wojskowa0.013%0.004%528
Torba0.013%0.0046%1262
Komoda0.012%0.0065%289
Kurtka0.011%0.0035%675
Bagaż0.011%0.0061%587
Skrzynka z narzędziami0.011%0.0045%865
Apteczka pierwszej pomocy0.0083%0.0082%258
Torba z elektroniką0.007%0.0039%333
Apteczka0.0066%0.0049%599
Szafka przemysłowa0.006%0.0021%603
Szafka0.0019%0.0019%370

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.