Hajin
Instrukcja: PM-40 AnvilInstrukcjaInstrukcja · $5,000

Instrukcja: PM-40 Anvil

InstrukcjaInstrukcja$5,000

Odblokowuje zdolność do zakupu tej broni u rusznikarza.

Pełna strona
≤0.017%0.17%1.7%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Instrukcja
Typ
Instrukcja
Wartość
$5,000

Gdzie znaleźć instrukcję PM-40 Anvil

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Szafka z elitarną broniąWIP1.7%0.71%7
Szafka z broniąWIP0.44%0.10%73
Zwłoki0.19%0.0051%41
Skrzynia porucznikaWIP0.081%0.081%9
Sejf0.041%0.04%33
Tajna skrytka0.027%0.0014%3
Szafka z podstawową broniąWIP0.019%0.019%28
Szafka0.015%0.0079%147
Futerał na karabinWIP0.012%0.0027%249
Szafka na dokumenty0.0069%0.0016%795
Szafka wojskowa0.0068%0.0018%523
Torba wojskowa0.0065%0.002%528
Magazyn chemiczny0.00043%0.00043%52
Skrzynia z narzędziami0.00032%0.00018%374
Torba0.00029%0.0001%1262
Komoda0.00026%0.00014%289
Kurtka0.00025%0.000077%675
Bagaż0.00024%0.00014%587
Skrzynka z narzędziami0.00023%0.0001%865
Apteczka pierwszej pomocy0.00018%0.00018%258
Torba z elektroniką0.00015%0.000086%333
Apteczka0.00015%0.00011%599
Szafka przemysłowa0.00013%0.000046%603
Szafka0.000041%0.000041%370

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.