Hajin
Instrukcja: VEL 46InstrukcjaInstrukcja · $5,000

Instrukcja: VEL 46

InstrukcjaInstrukcja$5,000

Odblokowuje zdolność do zakupu tej broni u rusznikarza.

Pełna strona
≤0.024%0.24%2.4%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Instrukcja
Typ
Instrukcja
Wartość
$5,000

Gdzie znaleźć instrukcję VEL 46

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Szafka z elitarną broniąWIP2.4%1.0%7
Zwłoki0.29%0.023%41
Skrzynia porucznikaWIP0.12%0.12%9
Szafka z broniąWIP0.066%0.057%73
Sejf0.059%0.057%33
Tajna skrytka0.039%0.002%3
Szafka z podstawową broniąWIP0.028%0.027%28
Szafka0.022%0.011%147
Futerał na karabinWIP0.017%0.0038%249
Szafka na dokumenty0.017%0.0048%795
Magazyn chemiczny0.014%0.014%52
Skrzynia z narzędziami0.01%0.0059%374
Szafka wojskowa0.0098%0.0026%523
Torba wojskowa0.0094%0.0029%528
Torba0.0094%0.0033%1262
Komoda0.0084%0.0047%289
Kurtka0.008%0.0025%675
Bagaż0.0079%0.0044%587
Skrzynka z narzędziami0.0076%0.0032%865
Apteczka pierwszej pomocy0.006%0.0059%258
Torba z elektroniką0.005%0.0028%333
Apteczka0.0048%0.0036%599
Szafka przemysłowa0.0043%0.0015%603
Szafka0.0013%0.0013%370

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.