Hajin
Lista zatwierdzonych zamachówLegendarneZasób · $10,000

Lista zatwierdzonych zamachów

LegendarneZasób$10,000

Można dokonać ekstrakcji i sprzedać za kasę w wysuniętej bazie operacyjnej.

Pełna strona
≤0.17%0.54%1.7%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Legendarne
Typ
Zasób
Podtyp
Valuable
Wartość
$10,000
Używane do wytwarzania
ProjektPotrzeba
Odzyskanie ZWA – zniżka IV5
Bank – ulepszenie IX10

Gdzie znaleźć Lista zatwierdzonych zamachów

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Sejf1.7%1.7%33
Szafka z elitarną broniąWIP1.3%0.55%7
Szafka z podstawową broniąWIP0.88%0.85%28
Skrzynia porucznikaWIP0.82%0.82%9
Szafka z broniąWIP0.79%0.68%73
Zwłoki0.66%0.016%1
Futerał na karabinWIP0.54%0.15%249
Szafka0.45%0.062%147
Skrzynia zapasówWIP0.41%0.24%138
Szafka wojskowa0.23%0.061%523
Tajna skrytka0.20%0.20%59
Torba wojskowa0.18%0.057%528
Tajna skrytkaWIP0.015%0.014%42
Skrzynia z wyposażeniem0.011%0.0082%126

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.