Hajin
Niestabilne ładunkiEpickieZasób · $1,500

Niestabilne ładunki

EpickieZasób$1,500

Używane do wytwarzania: Znacznik artyleryjski, Ładunek wyważający drzwi, Ogień krzyżowy, Broń w skrytce – ulepszenie III

Pełna strona
≤0.33%2.6%20%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Epickie
Typ
Zasób
Wartość
$1,500
Wytwarzane z
MateriałyPotrzeba
Związki nitrowe3
Chemikalia100

Wydrukuj ulepszenie Produkcja epickich składników, by odblokować.

Gdzie znaleźć Niestabilne ładunki

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Magazyn chemiczny20%2.9%52
Niewybuch rakietowy3.6%3.6%56
Skrzynia z narzędziami2.5%0.28%374
Skrzynka z narzędziami1.4%0.12%865
Torba1.2%0.0047%5
Szafka z broniąWIP0.92%0.80%73
Skrzynia porucznikaWIP0.90%0.90%9
Szafka z elitarną broniąWIP0.89%0.38%7
Szafka wojskowa0.88%0.11%523
Szafka z podstawową broniąWIP0.83%0.80%28
Komercyjna lodówka0.60%0.40%69
Lodówka0.59%0.33%323
Szafka przemysłowa0.53%0.081%603
Torba wojskowa0.37%0.11%528
Tajna skrytka0.29%0.28%59
Apteczka pierwszej pomocy0.21%0.20%258
Apteczka0.17%0.13%599
Skrzynia zapasówWIP0.091%0.052%138

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.