Laminat nylonowy

Call of Duty: Modern Warfare 4Launch 2026Ostatnia aktualizacja:

EpickieZasób$1,500

Używane do wytwarzania: Duży plecak, Duży plecak łupieżcy, Bezpieczny plecak łupieżcy, Odzyskanie ZWA – zniżka IV

Mapa Hajin

≤0.53%1.7%5.3%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Epickie
Typ
Zasób
Wartość
$1,500
Wytwarzane z
MateriałyPotrzeba
Tkanina nylonowa3
Syntetyki100

Wydrukuj ulepszenie Produkcja epickich składników, by odblokować.

Gdzie znaleźć Laminat nylonowy

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Torba5.3%0.42%1262
Szafka wojskowa1.5%0.12%43
Torba wojskowa1.4%0.061%23
Szafka przemysłowa1.2%0.0062%3
Komoda0.97%0.54%289
Szafka na dokumenty0.91%0.20%795
Bagaż0.76%0.42%587
Szafka0.17%0.16%370
Skrzynia zapasówWIP0.11%0.066%138

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.