Elementy toczone

Call of Duty: Modern Warfare 4Launch 2026Ostatnia aktualizacja:

EpickieZasób$1,500

Używane do wytwarzania: Głowica uderzeniowa, Spadochron, Broń w skrytce – ulepszenie II, Przedmioty w skrytce – ulepszenie IV

Mapa Hajin

≤0.49%1.6%5.0%Łączna szansa na punkt odrodzenia, skala logarytmiczna

Szczegóły

Rzadkość
Epickie
Typ
Zasób
Wartość
$1,500
Wytwarzane z
MateriałyPotrzeba
Pręt fabryczny3
Metale100

Wydrukuj ulepszenie Produkcja epickich składników, by odblokować.

Gdzie znaleźć Elementy toczone

Kontenery
ZasobnikNajlepsza szansaŚr. szansaPunkty odrodzenia
Tajna skrytka5.0%0.25%3
Skrzynia z narzędziami3.7%0.71%374
Bagaż2.2%0.27%587
Skrzynka z narzędziami2.2%0.37%865
Szafka przemysłowa1.5%0.22%603
Szafka0.70%0.061%370
Komoda0.097%0.054%289
Szafka na dokumenty0.091%0.02%795
Skrzynia zapasówWIP0.091%0.052%138
Torba0.087%0.033%1262

Łączna szansa = szansa pojawienia się (kontener jest na miejscu) × szansa, że zawiera przedmiot. Najlepsza szansa = najlepszy pojedynczy punkt odrodzenia, Śr. szansa = średnia ze wszystkich jego punktów odrodzenia. Dotknij kropki na mapie, aby zobaczyć jeden punkt odrodzenia.

Łup na ziemi

WIP

W przygotowaniu

Porucznicy

WIP

W przygotowaniu

Bossowie, zrzuty i nagrody

WIP

W przygotowaniu

Każda szansa dotyczy jednego meczu. WIP = jest w danych, ale nie zostało jeszcze potwierdzone.